Haberler

03/11/2021
HABER - DUYURU
Ayas Aspiratör ISK SODEX İstanbul 2021 Fuarındaydı !

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Fuarların hem sektörümüzde hem de ülkemizin kalkınmasındaki rolünün ne derece önemli olduğunu biliyoruz. Bu bilinç ile fuarlarda sizlerle yeniden buluşmaktan çok mutlu oluyoruz.
Sodex 2021 fuarında düşündüğümüzün üzerinde bir ziyaret ve talep ile karşılaştık. Ekip arkadaşlarımızın üstün gayretiyle tüm ziyaretçilerimizi elimizden gelen en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık.

Özellikle yabancı ziyaretçilerimizin alışveriş yapmaya odaklı olmaları bizi çok mutlu etti. Genel Müdür Yardımcımız Sn. Evren Özyazgan’ın da DTK dergisine verdiği röportajda da bahsettiği gibi; Ürünlerimizin alım satımını yapan firmalar genelde toptancı firmalardır. Bu firmaların pandemi döneminde anlık ihtiyaçlar harici yüklü alım yapmadıkları için stoklarının boşaldığını ve yeniden stok alımı yapmak istedikleri zaman fiyatların olağandışı artışını gördükleri için araştırmaya başladıklarını ve bu sebeple fuar ziyaretine geldiklerini gördük. Pandemi ile mücadele sürecinin ardından sektörel bazda Avrupa’da düzenlenen ilk fuar olması nedeniyle özellikle sektörün Türk üreticileri için fuarın çok faydalı ve avantajlı olduğunu gözlemledik. İhracat yaptığımız ülkeler arasında olmayan birkaç farklı ülkeyle de fuar esnasında prensipte anlaştık. Bu açıdan gereksiz kalabalığın olmadığı, verimli bir fuar geçirdiğimizi söyleyebiliriz.

Fuar süresince Genel Müdür Yardımcımız Sn. Evren Özyazgan’ın da belirttiği gibi sadece Yurtiçi firmalara değil aynı zamanda Yurtdışındaki firmalarında dikkatini çektiğimizi belirtmek isteriz. Sanayi Aspiratörleri üzerinde yaptığımız inovatif çalışmalar ile ürünün motorunu kasa içerisine alarak, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirilmiş bir ürün üretime aldık. Bu ürünümüz özellikle Kuzey Afrika bölgesinden ziyaretçilerimizin ilgisini çekti.

Bu yıl ilk kez fuarda bir değil iki standımız vardı. Birinci standımızda ana markamız olan Ayas Aspiratör ile ilgili çalışmalar ve görüşmeler yapılırken, ikinci standımızda Hvacturk markamız için güzel bir tanıtım yapmış olduk. Hvacturk, Resmi E-ticaret sitemiz olup, 2019 ağustos ayından bu yana, her geçen gün büyüyen ve büyürken kendini sürekli geliştiren Ayas Aspiratör ailesinin en yeni fertlerinden biridir.

Hem son kullanıcıya hem de bayilerimize özel indirim uygulamaları ile hizmet veren web sitemiz HVAC Sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek fabrika satış mağazasıdır. Pandemi sürecinde hepimiz fiziki alışverişten ziyade online alışverişi tercih eder hale geldik. Bu durum, bizim ürünlerimize de yansıdı. Bu sayede bayilere gidemediğimiz, şehir dışına çıkamadığımız zamanlarda satışlarımıza devam edebildik.

Şimdi ki hedeflerimizinden biri ise, 2022 Mart ayında olacak Milano Fuarı... Yurtiçi Fuarları olduğu gibi Yurtdışındaki fuarlarda da markamızı sergilemekten, ziyaretçilerimiz ile bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Milano fuarında portföyümüze en az 2-3 ürün eklemek gibi bir projemiz de bulunmakta. Bu haber ile siz değerli ziyaretçilerimizi de Milano fuarına davet ettiğimizi bildiririz.

Ülkemiz ve firmamız adına çok verimli geçtiğini düşündüğümüz Sodex 2021 İstanbul Fuarına ait görüntülerimizi aşağıdaki videomuz ile izleyebilirsiniz.

Mutlu bir gün geçirmenizi dileriz.