ÜRÜN GRUPLARIMIZ

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1967 Yılında Bülent Özyazgan tarafından İstanbul Rami semtinde küçük bir atölye olarak kurulan Ayas Aspiratör bugün, 50 yıldan fazla tecrübesi, 350 farklı ürün çeşidi, Türkiye genelinde bayilikleri, uluslararası satış ağı ve üretimin %40’ı ihracatı ile HVAC sektörünün önde gelen şirketlerinden birisidir.

devamı →

AYAS PRO

 

AyasPro, standart hacim ve basınçtaki havalandırma cihazları dışında, özellikle, çimento, tuğla, seramik, demir çelik döküm sanayi, kimya, boya, ilaç imalat ve alt yapı sektörlerinin Endüstriyel üretim ve Büyük havalandırma sistemleri için gerekli fanların mühendisliği ve imalatı için kurulmuş özel üretim bölümüdür. Özel endüstriyel fan tasarımları ve üretimleri yapılmaktadır.

Müşteri ihtiyacının belirlenmesi için uzman personelimiz verilerinizi analiz etmekte, gerektiğinde ücretsiz keşif ile projelendirme yapılmaktadır. Projelendirme sonrası yüksek kapasiteli endüstriyel fanların üretimi mühendislerimizin kontrolünde gerçekleştirilmektedir. Mühendislerimizle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.
devamı →

HABERLER / ETKİNLİKLER